| sorel1990 a întrebat:

Daca am terminat in cadrul facultatii Automatica,Calculatoare si Electronica din Craiova specializarea Mecatronica si mi-a placut programarea ( C++,jAVA, php ) pot profesa pe viitor ca programator chiar daca nu am terminat automatica ci mecatronica insa ma pricep la programare? Astept raspunsuri.Va multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine crezi ca te opreste atat timp cat stii meserie? la interviu se uita la cunostintele tale nu la diploma

| sorel1990 explică (pentru suntserios):

Am inteles, multumesc frumos! Imi place programarea dar si partea de mecanica, ador mecatronica pentru ca imbin atat programarea cat si partea de mecanica si de electronica, insa partea de programare mai mult ( java, C++ )