| cristiana1234 a întrebat:

Imi puteti spune licee din Bucuresti de medie 5-7 in care se intra dimineata? filologie sau oconomic
Funda pentru cel mai bun raspuns cu cele mai multe optiuni!
Ma scuzati de categorie dar nu gaseam alta mai adecvata

3 răspunsuri:
| gingergirl1 a răspuns:

Si eu tot pe aici mă încadrez...din păcate...dar am făcut praf in examen la romana, nu ca nu stiam, dar asa a fost sa fie.
In orice caz vor mai scădea anul acesta mediile, sunt sigurawinking
Filologie: in acelasi timp la ce licee vreau si eu laughing
Benjamin Franklin îl pun primul big grin pe urma Liceul Teoretic "Traian", Liceul teoretic "Decebal" -la ambele se intra cu 7.00-7.02 si sunt mai multe, uita-te si tu pe net straight face Eu in astea mă încadrez, daca nu mă încurcăm la romana, ONICESCU scria pe mine laughing Sau Sadoveanu
P.s la aproape orice liceu clasele a9a si a10a intra după amiaza si a10 a si a11a dimineatawinking
Vezi ca mai sunt câteva licee unde s-a intrat anul trecut cu 6 dar nu le mai tin minte thinking Cherchez sau ceva de genul
Si pe economic, Viilor, doar aici se intra cu medie mica sau in Hermes, in Hermes cu 7 sau 8 thinking parca.
Ps: vi cu mine in Benjamin rolling on the floor?

| cristiana1234 explică (pentru gingergirl1):

1. unde e benjamin? laughing zi-mi locuri din zona ca sa-mi dau seama. Nu-mi spune "soseaua cocostarcilor" ca nu stiu din astea laughing))
2. cand se intra?
3.E nevoie de uniforma? laughing)
4. Ce profile are
cam atat laughing

| gingergirl1 a răspuns (pentru cristiana1234):

E chiar la IOR (parcul Al.I Cuza ) Chiar pe acolo, intre IOR si stadionul national laughing) Pentru mine e perfecta locatia P.s e in secrorul 3 laughing cam atat
Pai are sectie de stiinte ale naturii, mate info si filologie, la filo anul trecut ultima medie a fost 7, 68 parca si la mate info s-a intrat cu 6 si ceva. thinking in fine dar anul acesta cred ca va scădea măcar la 7, 10 sau 7, 20 sti, pentru ca au fost examene mai grele fata de anul trecut si e si 75%-25% straight face
Si de uniforma...nu stiu, o verisoara de'a colegei mele din generala e in Benjamin si nu are uniform dar cred ca trebuie sa ai ceva alb pe tine happy