| Alin001 a întrebat:

Buna ziua,

Imi puteti spune si mie ce meserie poate sa aiba Geana Hary Florin?
Cu ce se ocupa el in viata de zi cu zi?
E patron de firme, influencer, jurnalist, parte a unui ong de manipulare in masa?(pe langa "meseria" de activist civic)
Lucreaza oare cu forme legale ca tot omu de rand?
Nu traieste cu frica ca intr-o buna zi va face puscarie pentru consecintele actiunilor lui?
Incalca cu buna stiinta aproape toate legile tarii, precum si constitutia, nu mai avem politisti judiciaristi si competenti care pot aduce lumina asupra activitatii unor indivizi de teapa lui?
Astept raspunsuri aplicate pe legi si spete similare, va multumesc.

4 răspunsuri:
| Gnomzy a răspuns:

Salut,

Public se prezintă ca fiind activist civic, nu avem de unde ști cu ce se ocupă de fapt sau dacă activează pentru cineva. Deși eu unul nu consider că a încălcat legi, ci mai degrabă le pune în vedere autorităților ceea ce se întâmplă cu adevărat în țară.

| florianiovut a răspuns:

A fost judecator la curtea de apel de la haga? constitutia ii permite

| Popescu_Georgian_ a răspuns:

Oficial este PENSIONAR.