| LyonSoulz a întrebat:

Buna ziua!
In momentul in care incepe recrutarea pentru Academia de politie, pot sa imi trag la xerox toate documentele necesare si cererile de inscriere de pe siteul IPJ-ului pentru a le completa, sau acestea imi sunt date de la IPJ in momentul in care incepe recrutarea?

Răspuns Câştigător
| NoooooNaMe a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa te interesezi la aceea academie daca iti dau ei documentele sa le completezi sau daca le poti scoate tu la xerox ca poate nu ti le primeste daca sunt scoase...