| NeataCarmen a întrebat:

Bună ziua! În urma repartizării la licee, fiica mea a fost repartizată la un liceu foarte departe de casă. Ce pot face și unde mă pot adresa pentru a merge la un liceu mai aproape de domiciliu? Menționând și faptul că suntem doar noi două și ar fi mai bine mai aproape... Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Există o perioadă de rezolvare a situațiilor speciale. Întrebați dirigintele actual - e scris in metodologia de admitere la liceu și ar trebui sa știe.
Sau dacă au rămas locuri neocupate la un liceu aflat aproape de casă vă puteți înscrie în a doua sesiune de admitere.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Există o perioadă de rezolvare a situațiilor speciale. Întrebați dirigintele actual - e scris in metodologia de admitere la liceu și ar trebui sa știe.