| MrRoby a întrebat:

la evaluarea nationala la romana din greseala am scris pe foaia a 2 din nou titlul. Gen am scris evaluare nationala pentru aboslventii clasei a 8 la romana... poate sa o anuleze din vina aceasta?

1 răspuns:
| Alexutzu123456 a răspuns:

Hei, nu cred ca este nicio problema, poate doar sa fie corectorul foarte "scarbos" si sa ia in considerare. Foaia importanta este cea pe care sunt înscrie toate tabelele de completat, pentru examinatori, cea dea doua va fi "la pachet" cu asta.
Stai fara stres, va fi Ok, baftă in continuare!?