| andreywtza a întrebat:

Lucrare mea de licență se numeste Dezvoltarea cognitivă a copilului prin intermediul activităților de interacțiune socială. Mai este o săptămână până când o predau si nu am terminat-o. Ajutati-ma si pe mine ce as putea scrie la partea de cercetare?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic si indubitabil scrii ceea ce ai cercetat in vederea realizarii lucrarii

| sierra1 a răspuns:

Ca ai ales o clasa de elevi cu acceptul invățătoare x (poate pui o poza a clasei) la care ai aplicat toată teoria din lucrarea ta... și rezultatele au fost... Pe tema asta poți scrie o intragă carte