| Ionel34 a întrebat:

Buna ziua,
Ma aflu in ufmatoarea situatie:
- sunt inscris la BAC, vineri am probaba de competente digitale.
-m-am inscris la seral in anul 2021 si am promovat fiecare an cu media peste 8.
-ieri am fost sunat ca s-ar fi produs o greseala la inscriere la seral si trebuia sa fiu inscris in clasa a zecea, nu a unsprezecea... precizez ca am dus toate actele cerute in regula, ce se poate intampla?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi si discuta cu ei, ca noi chiar nu avem de unde sa stim ce greseala au facut ei si ce acte ai dus tu aoclo.

| ioana748 a răspuns:

Ideea este in realitate ce clasa trebuia sa fii la inscriere?
Si ce propun ei in cazul acesta?