| Georgia123456 a întrebat:

Bună ziua/ seara! Sunt la o facultate la buget în anul 2 şi doresc să mă înscriu la o postliceală de tehnician de echipamente de calcul. Oare trebuie cu plată dacă sunt deja la o formă de învățământ la buget? Tehnicianul de echipamente de calcul are legătură cu IT-ul? Ce salariu primeşte în medie?(dacă ştie cineva să mă lămurească, rog frumos. )

1 răspuns:
| Modzilian a răspuns:

Doar o singura data ai dreptul la invatamant bugetat. Orice alta scoala se va plati.