| anca2929 a întrebat:

spuneti-mi va rog, cam cate pagini are o cercetare experimentala dintr-o lucrare de licenta?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Vrei sa zici articol stiitific bazat pe cercetare?
6-8 pagini. - de ex in domeniul computer science asa sta treaba

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aceste pagini rezultă din activitatea concretă pe care ai desfășurat-o, nu există un standard.

| darrio2007 a răspuns:

Poate avea oricâte. Nu exista o limită.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Articol stiintific? In general au cam 7-10 (format IEEE, pe doua coloane).
Dar o lucrare de licenta nu cred ca presupune doar un raport stiintific. Daca vrei sa integrezi una, o integrezi in aceste pagini. Dar in general o lucrare de licenta are undeva intre 20-40. Cam asa. Depinde de fiecare facultate in parte, cate cere sau cat iti recomanda profesorul coordonator sa faci.