| andreeapop20 a întrebat:

Buna ziua! Stie cineva daca grilele de la examenul de medicina dentara Timisoara sunt exact ca si cele din carte, cu aceeasi ordine a raspunsurilor? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din cate stiu eu, cele din manual sunt date ca exemplu, pe cand cele de la examene sunt amestecate, tocmai pentru a te forta sa alegi raspunsul corect.
De altfel acest lucru se intampla la mai toate examenele, tocmai pentru a forta elevul sau studentul, sa invete si sa cunoasca bine toata materia.

| sierra1 a răspuns:

Ar fi o prostie să fie așa cum sugerezi sau speri tu.

Fii sigur că nu e așa

| Vântulalb a răspuns:

Nu sunt ca in carte. Pentru ca s-ar invata raspunsul pe de rost si nu ar mai sti nimeni meserie. Si asa sunt multi care se cred medici stomatologi dar... sunt carpaci.