| Zendro2 a întrebat:

Sunt in anul 1 la universitate la buget si dupa terminarea acestui an doresc sa imi retrag actele, deoarece sunt nevoit sa ma deplasez in alta tara cu traiul.Am o astfel de intrebare, voi trebuie sa platesc ceva la retragerea actelor de la universitate sau nu?(ca m-Am uitat pe mai multe forumuri si nu sunt sigur, doresc sa aflu concret).
Va multumesc dinainte de raspuns.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu va trebui sa platesti nimic acum.
Doar daca vei vrea sa mai urmezi o alta facultate, tot pe loc bugetat, va trebui sa platesti cheltuielile de scolarizare la actuala facultate.