| Winners10 a întrebat:

Sunt in primu an la faculatate si as dori sa intreb ceva. In sesiune sunt numai examene scrise sau esti ascultatbsi oral? Si in timpul de cursuri normale cand nu este sesiune esti ascultat de catre profesor, sau cum este? big grin

2 răspunsuri:
| TheHunter38 a răspuns:

Is sesiune sunt examene orale si scrise, dar examenele scrise conteaza mai mult decat cele orale.
Si in timpul cursurilor, profesorii te pot asculta, si te pot scoate la tabla, dar nu iti pot da note, eventual numai puncte care sa te ajute la examene in sesiune

| Gunoi a răspuns:

Totul depinde de profesor sunt profesori care dau atât scris cât şi oral.
Da poţi fi ascultat şi în timpul cursurilor, dar nu prea contează testele care le dai, dacă dai în timpul cursurilor contează