| MoEMareBos a întrebat:

Buna ziua TPU, as vrea sa va cer ajutorul pentru a gasi niste siteuri cu materiale pentru a invata informatica de la 0 ca anul viitor dau bacu si vreau sa urmez o cariera pe informatica la Universitatea de Vest din Timisora.
Daca se poate sa fie si cu un profesor sau student care este dispus sa ma ajute si intr-un an sa trecem prin tot ce imi trebuie la bac si admitere la faculta pe informatica.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bos (cu un singur "s"), ești la mate-info sau la ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geeks for geeks daca vrei informatii specifice. restul invata pe limba romana de pe Youtube. Cauta pe google (entire computer science curriculum)