| Al3xStoica a întrebat:

Bună ziua!

Unde aș putea găsi rezultatele obținute la examenul de bacalaureat pentru sesiunea din anul 2012 - 2013?

Răspuns Câştigător
| Batmanel a răspuns:

La liceul unde ai fost. Datele nu mai sunt disponibile online pe site-ul oficial.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar in arhivele fizice ale fiecarui liceu in parte, fiindca acum 10-12 ani nu exista internet in scoli si nu erau obligati sa publice online, rezultatele de la BAC.

| Batmanel a răspuns (pentru Violleta2022):

Au fost si pe internet, sunt doar urme pe site de prin 2012 au facut site-ul, dar nu stiu din ce motive au disparut fisierele. Poastarea exista, doar ca nu poti accesa tabelele.

| Batmanel a răspuns:

Dar stai asa, nu ai diplomele?