| Catalintoader2 a întrebat:

Bună ziua,vin și eu cu o întrebare mai nefericită pentru mine,dacă nu am putut să intru în prima sesiune de bac pentru ca am avut o restanță la un obiect și in a doua sesiune după corigenta pot să intru dar întrebare următoare este:o să fie la fel de ușor cum a fost si în prima sesiune de bac? mă stresez foarte tare deoarece mulți spun ca în a doua sesiune o să fie foarte greu decât în prima sesiune și nu mai am încredere deloc în mine ca o să mai iau bacul.
Aștept niște răspunsuri de la voi, mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Eu am auzit ca este mai usor.
happy

| Torrpi a răspuns:

De unde sa stim noi ce subiecte vor fi? Nici profesorii nu stiu.