| Galusca13 a întrebat:

Buuun, revin cu o alta intrebare de data asta... legata de scoala.
As dori sa stiu cum vi s-a parut materia la disciplina FIZICA in clasa a XI-a!
De asemenea as dori informatii din partea voastra despre ceea ce se studiaza in anul mentionat anterior! happy
Va multumesc :*, astept cu nerabrade ale voastre raspunsuri! happy

Răspuns Câştigător
| 2dor4 a răspuns:

A fost usor. e mecanica, asta e studiaza intr-a 11a, dar daca vei da BAC-ul la fizica, nu ai nevoie de mecanica, doar de termodinamica si opticatongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasa a 11a se face oscilatiile, curentul electric alternativ si ceva optica pe la sfarsit plus niste chestii legate de probabilitate, fractali
in 10 a faci termodinamica si curentul