| Redips a întrebat:

Ca o persoana ce doreste sa se indrepte spre una dintre facultatile din cadrul UPB la terminarea anului scolar, ma ajuta cu ceva atestatul de competente profesionale informatica dat in clasa a 12-a? Si daca ma ajuta, merita sa il dau? Nu simt ca am cunostintele necesare sa ma

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Da' cum ai obținut certificatul?
Ala de la competente de la bac e egal cu 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,

Daca te referi la diploma de competente digitale (asa ii spunea pe vremea mea) nu te ajuta nicaieri cu nimic. Te ajuta pe tine mai mult sa vezi ca ai minimul de cunostinte in folosirea calculatorului.
Nu cred ca e optional sa-l dai sau nu.