| Fintoiu_Alberto_1997 a întrebat:

Ca să lucrez la control pe aeroport, trebuie să fac Poliția de frontiera? Și la final/început, aleg că vreau pe aeroport, nu la granița?

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

Te transfera in functie de nota si domiciliu. Dar si in functie de interese, granita si aeroportul sunt puncte strategice, nu mai e politia ce a fost, acolo ajung reprezentantii unor grupuri de interese, care pro sa faciliteze anumite transporturi, nu mai visa. Poti deveni cel mult politist/a