| bleakk a întrebat:

Cambridge-ul sau ECDL-ul sunt examene asa de IMPORTANTE precum se vehiculeaza sau o prostie totala care nu demonstreaza si nu ajuta la nimic??

2 răspunsuri:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Ecdl este ca sa scapi la BAC de competenta la TIC pe care le dai pana le iei. In schimb cambridge`ul, dupa parerea mea, este foarte important deoarece te scapa de bac la engleza deci diploma este importanta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci pe viitor. cambridge ul iti poate obtine o bursa in afara, sau un loc de munca. Ambele diplome pot face diferenta la un interviu pentru un post unde te bati cu mai multi concurenti samd... totul depinde ce faci mai incolo