| jackball a întrebat:

Caminele UBB-Universitas Student House, Casa de Oaspeţi si Juventus, au aceleasi conditii de cazare? Cum ese la fiecare? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Regulamentul privind cazarea este acelasi pentru fiecare camin, adica prioritari sunt cei cu medie mare sau care sunt la buget, cei de la lotul olimpic sau nationale, cei cu o situatie materiala precara, iar daca mai raman locuri atunci sunt repartizati restul; pentru un loc in camin trebuie doar sa scrii de mana o cerere pe care o predai la secretariat; dar pe anul acesta s-a incheiat deja repartizarea in 26 septembrie.
Uite un link si gasesti toate tarifele geografie.ubbcluj.ro/Anunturi/.../TARIFE_CAZARE_2009.doc

4 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cred ca e acelasi gaz, da...

| Ana_6509 a răspuns:

Nu mai, la Casa de Oaspeti e cu gaz metan(CH4).
Scuza-ma dar ma amuza tare rau ce ai scris.Raspunsul initial nu-l stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scris gazare? da ce sunt aia? nazisti? in lagare de exterminare?

| jackball explică:

Caminele UBB-Universitas Student House, Casa de Oaspeţi si Juventus, au aceleasi conditii de cazare? Cum ese la fiecare? Mersi. Am modificat cateva ori intrebarea, dar n-am reusit.