| OnePiece a întrebat:

Cand ati fost ultima data dati afara de la ora/curs? laughing))

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In anul 3 de liceu acum peste 40 de ani.

| deeeaqq a răspuns:

Ăh, se pune dacă am ieşit eu că aşa am vrut?

Dacă nu... anul trecut, în octombrie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În prima săptămână din semestrul al doilea m-a dat afara de la electrotehnica ca am întârziat 2 minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăă niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fii surprins, dar nu am fost data afara niciodata. laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Niciodată....boring life

| tpuuser999 a răspuns:

Cred ca era prin 2001 happy

| ambicio a răspuns:

Anul trecut. laughing

| R0byZ00r a răspuns:

In ultima zi de scoala, am jucat poker PE bani, a vazut proful SI out cu nou nu e bai am continuat in baie

| amutoism a răspuns:

In clasa a 9 a la ora de biologie, m-a vazut profu ca radeam si a crezut ca radeam de ellaughing))