| madix a întrebat:

Cand se inface inscrierea la seral? Stie cineva in ce constau cursurile de seral? Cat de des trebuie sa ma duc la ore? Eu nu locuiesc in oras si vreau sa stiu daca e nevoie sa ma mut sau pot sa fac naveta.multumesc anticipat.

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Inscriirile se fac pe 23-25 iulie.cursurile constau depinde de situatie. pot fi trimise prin mail si tu sa mergi numai la examene.si poti si sa faci naveta.sau ai putea sa mergi la un camin.mult succes sper ca te-am ajutat