| anonim_4396 a întrebat:

Cand se spune Craciun Fericit azi pe 24 decembrie sau maine de Craciun?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu prefer să zic exact în ziua de Crăcaciun, deci Crăciun fericit tuturor! :*

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În ambele zile.

| dannyel86 a răspuns:

Nu e gresit sa urezi in Ajun "Craciun Fericit!" sau "Sarbatori Fericite!". big grin Cat tin sarbatorile, urarile sunt binevenite oricand!winking

| Bizon95 a răspuns:

TOATA LUNA DINAINTE
daca nu mai vezi respectiva persoana pana dupa craciun
iar daca nu o mai vezi pana dupa sarbatori, atunci e "sarbaciori fecirite" tongue

iar daca nu ai vazut-o inainte de craciun atunci si o saptamana dupa craciun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mâine se spune.

| 4ndr33y a răspuns:

Cand ai chef. Unii pun prea mult accent pe asta si devin stresanti. Sper sa nu primesc altfel de felicitari ca sunt nevoit sa dau inapoi si sa pierd timp aiurea.

| MadaraBruh a răspuns:

La 00:00.