| anonim_4396 a întrebat:

Cand vor aparea si alte episoade cu Naruto?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

PE YOUTUBE POTI VEDEA TOATE EPISOADELE.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uita-te la desene mai educative, nu cu sangerari si batai. Si baiatul meu se uita la asa ceva si i-am interzis pentru ca poate sa iti schimbe comportamentul. Pentru binele tau, nu te mai uita la desene de acest fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto

| anonul a răspuns:

S-au pe www.NarutoTV.Ix.ro le gasesti pe toate in limba Romana. Aaa da anonimule spui tu ca desenele sangeroase iti schimba comportamentul, ei bine nu cred. Iar daca ii interzici copilului tau sa se uite il enervezi tu mai tare si tot se uita pe net sau pe ascuns la televizor (de fapt tu esti singurul care-i modifica comportamentul intr-un fel, s-au altul) 8-x