| Darkeye a întrebat:

Care ar fi portretul candidatului ideal pentru o functie de conducere in stat? sa mentionam atat calitatile profesionale cat si cele morale. trebuie sa fac un referat stupid de o pagina cu asta si nu stiu si nici nu gasesc help pls big grin
si funda normal pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Ohooo l-am avut şi eu anul ăsta la civică. Păcat că abia acum ţi-am văzut întrebarea.

| lyvyuza15 a răspuns:

Si eu am nevoie urgent de acelasi referat:daca ai gasit te rog sa mi-l dai si mie:*