| cretzuki a întrebat:

Care credeti ca este importanta scolii in educatia copilului?

Răspuns Câştigător
| WyvernSky a răspuns:

Buna
Scoala este foarte folositoare in viata omului.Ea ne ajuta sa facem multe lucruri,sa mergem la serviciu, la facultate, la liceu ca dupa sa ne gasim locul in viata.Respect cine a facut scoala.Acel om nu a vrut ca noi sa murim ca niste ANALFABETI.
Bafta!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pai educatia copilului este importanta deoarece traim intr-o lume civilizata, iar acel copil trebuie sa stie cum sa se poarte in societate.iar scoala are rolul ei in educatia copilului.happy

| ynna93 a răspuns:

Eu cred asta.big grin.are si ea un rol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N'are nicio importanta.scoala e facuta pentru a zapacii copilullaughing)