| andreea567890123 a întrebat:

Care credeti ca va fi viitorul României? Credeti ca o sa dispară?

Eu din cate stiu, am inteles ca o sa vina ăștia de prin Africa, Pakistan aici si nu o sa dispară.

Intreb, ca eu vreau dupa terminarea facultătii sa raman in tara.

3 răspunsuri:
| Carolina1972 a răspuns:

Nu o sa dispara, o sa fie din ce in ce mai rau. O sa isi dea lumea in cap pentru mancare, foamete va fi peste tot, si multe altele. Din pacate, asta e doar inceputul. Desi sper din suflet ca v-a reveni totul la normal! sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carolina1972):

Nici chiar asa sa-si deie in cap, dar va fi o perioada nasoala in special pentru cei care activau in sfera turismului, barurilor. Mancarea nu-i scumpa daca nu esti pretentios

| Carolina1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu. Eu, ca noroc nu sunt o persoana pretentioasa si din 20 lei mi-as face mancare pentru doua zile. happy

| Antihristul a răspuns:

Se vede ca ești nebun... Din ce am citit eu, ft multe greșeli de gramatica, dar zici de alți ca nu au liceul terminat, sincer dacă as fi în locul tău m-as călugări e o soluție. big grin

| Antihristul a răspuns:

Am greșit userul, scuze laughing)))