| Marii a întrebat:

Care e cea mai buna facultate de drept din tara?

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Din câte ştiu eu, cele mai bune sunt cele din Bucureşti, Iaşi şi Cluj.

Apache
| Apache a răspuns:

Sunt mai multe...
poate asta :
http://www.uaic.ro/uaic/bin/view/Academic/Drept
sau cea de la cluj... oricum nu poti sa spui clar ca una e mai buna ca alta ...sunt destul de egale daca stai sa o iei asa

| ƦαℓυҜα a răspuns:

Buna! Pai...cea mai buna facultate de drept din tara e cea din Iasi! Acolo sunt si euhappy
fundita?:*

| améliee a răspuns:

Discutabil. Fie Dreptul de la Unibuc, fie cel de la UBB. Am auzit ca Dreptul la Iasi e o pierdere de vreme. Eu abia am intrat la UBB la Drept si am auzit ca e mult mai greu decat la Bucuresti, dar, desigur, asta nu inseamna ca e si mai bun.

Răspuns utilizator avertizat