| everyyoueveryme a întrebat:

Care e cea mai buna facultate de psihologie? Merita aceasta facultate? As putea sa reusesc cu ea apoi in strainatate?(as avea ocazia sa plec din tara?)si, pe langa ea, as mai putea face si alta(permite timpul)?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare site cu creatzii literare ! super http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/

| Kittynna a răspuns:

Observ ca esti foarte confuza in privinta facultatii. Cel mai bine ar fi sa te adresezi psihologului scolii si sa il rogi sa iti faca un test prin care isi poate da seama ce te atrage pe tine mai mult. Nu stiu sa iti zic mare lucru despre acest test, ideea e ca trebuie sa te interezi tu. Si eu imi dau licenta in iulie, iar din toamna mai vreau sa ma inscriu undeva, dar nu caut informatiile pe TPU. Ma uit strict la facultatiile care ma intereseaza, ce materii se fac, cate credite sunt necesare pentru a promova in urmatorul an, ce profesori sunt...