| cimpi15 a întrebat:

Care e diferenta dintre locurile subventionate si nesubventionate la caminele Universitatii Bucuresti?

4 răspunsuri:
| AndreeaCr a răspuns:

Buna! Loc subventionat - ocupat de cei care sunt la facultate la buget, acestia platesc cu 50% mai putin. Loc nesubventionat - ocupat de studentii de la taxa, acestia platesc suma integrala pentru camin.

| cimpi15 explică (pentru AndreeaCr):

Ciudat. Anul trecut am fost la taxa si am platit acelasi tarif.

| cimpi15 explică (pentru AndreeaCr):

Ar putea fi probleme?

| AndreeaCr a răspuns:

Nu cred ca vor fi probleme, eu asa stiu ca sunt, mai ieftine, cel putin la Universitatea Bucuresti.