| ColesniucSonia1979 a întrebat:

Care e diferenta dintre sesiunea de restante si cea de lichidari?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Restantele se dau dupa fiecare sesiune de examene. Lichidarile se dau inainte de licenta pentru a-si lua omul examenele si sa intre in licenta. Putine universitati mai organizeaza sesiuni de lichidari. Poate alea unde chiar toata lumea trebuie sa treaca.

| CrinaDor a răspuns (pentru anonim_4396):

Cei din ani terminali dispun de sesiunea de restante si cea de lichidari?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CrinaDor):

Toti anii au sesiune de restante. Nu stiu daca aveti si de lichidari, intreaba la secretariat.