| andreiadrian000 a întrebat:

Care e idealul dumneavoastra?

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Creativitatea in liniste.

| RAY a răspuns:

Idealismul este o amăgire umană, realismul este opus a orice înseamnă idealism, dar asta nu înseamnă că noi nu iubim, că nu simțim nevoia, ideea e sa progresezi in viața realistic

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa trăiesc la casa nu la bloc.

| gabicoo a răspuns:

Care este diferența dintre ideal și utopie?

| LisaJulie a răspuns:

Sa ma mut intr-o țară tropicalq cu o mare cristalina și plaje peste tot

| Cipi1212 a răspuns:

Să progresez.

Răspuns utilizator avertizat
| comandantul638386 a răspuns:

Să nu fiu sclavul sistemului și să îl pot afecta pentru diverse crime de care îl acuz. Crime precum: înșelăciune, conspirație, brutalitate, lipsire de libertate, abuz de autoritate, constrângere la sărăcie a populației, cămătărie, utilizarea forței și a violenței pentru interes propriu, fals intelectual, fals informatic, răspândirea informației abuzive, ocupare ilegală, incălcarea proprietății și a intimității, etc. Sunt multe. Idealul meu este să fiu și să fii și să fim, liber și să evadăm din ghearele sclaviei moderne. Care este al tău?