| Meli2314 a întrebat:

Care e mai grea dintre politehnica si facultatea de mate si info?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat de mult iti place domeniu. odata ce dai la o asemenea facultate inseamna ca stii in ce te bagi.

teoretic mai greu e la AC pentru ca se face un an in plus, se face si partea de hardware, se face si electrotehnica

| Deliiiia a răspuns:

Buna. Ambele sunt bune, insa se pune accentul pe lucruri diferite: la politehnica, automatica pe partea practica, iar la facultatea de mae-info pe cea teoretica.

| awspam a răspuns:

Daca dai la mate info si te gandesti sa spargi vreo banca sa imi spui ca iti las un numar de telefon sa imi pui si mie in cont cateva milioane de euro,,, iti dau LIKE daca vrei