| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai platita meserie:avocat,bancher sau doctor? Unde trebuie facute cele mai multe studii?(doctor, bancher...)

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Eu cred ca doctor...la avocat te duci numai daca e ceva foarte important, si cum oamenii sunt saraci nu prea se duc...dar daca e in joc sanatatea lor cu siguranta apeleaza la un medic.

4 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Mafiotrolling on the floor

| spy2o a răspuns:

rolling on the floortare asta!

| milamberm a răspuns:

Cred ca cea mai bine platita meserie este cea de bancher, daca stii sa duci oamenii cu vorba si sa furi cu motive bune. Cele mai multe studii le faci la medicina, fiind 5 ani de facultate si apoi rezidentiat. La medicina e mult de invatat si apoi mult de munca, iar bani sunt decat daca reusesti in domeniul privat.

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy