| Elly4all a întrebat:

Care este cel mai bun liceu cu profil stiinte sociale din bucuresti? vreau argumente, am mai pus o data intrebarea dar nu mi-a raspuns nimeni

2 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Gheorghe Lazar deoarece se invata, profesorii sunt unii buni unii mai putin buni, are medie mare(9. 39)etc... fundita?

| andreea_9488 a răspuns:

Nu stiu care ar putea sa fie cel mai bun liceu cu profil stiinte sociale, dar nu poate fi Lazar atata timp cat akl sunt numai drogati. Nu cred ca vrea nimeni sa inceapa sa se drogheze