| razzy23 a întrebat:

Care este cel mai bun profil de liceu?(Adica care are cele mai multe optiuni dupa ce termini liceul)

4 răspunsuri:
| Girl_5668 a răspuns:

Filologie sau mate-info daca iti place matematica

| alessia5158 a răspuns:

Cel de matematica-informatica!---- "portile" sunt larg deschise (evident si sansele! ) catre toate optiunile pentru ca, spre exemplu, la fac. de biologie, se tine cursul de biomatematica!

| AnnaMariaaa a răspuns:

Profilul real.Stiinte ale naturii si Mate-info pentru ca de la real poti sa mergi la faculatate la unam, dar invers nu.

mira
| mira a răspuns:

Cel mai convenabil pentru cei ce nu au talent nici la limbi, nici la matematica este stiintele naturii.