| DanaQ a întrebat:

Care este cel mai bun sfat primit pana acum? happy

10 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Cand consideri ca nu mai poti sa crezi, continua sa te porti ca si cum ai crede inca. Cand crezi ca nu mai poti sa te rogi, continua sa pronunti cuvintele...

Abh
| Abh a răspuns:

Cel mai bun sfat pe care l-am primit in viata a fost acela de a mai face un copil. Credeti-ma, e minunat!

| push2gl a răspuns:

Cel legat de angajare

| 4b a răspuns:

''impusca-te''

| LolNope a răspuns:

Nu iti lua nimic ce are coada sau toarta.Va trebui sa muncesti cu ele!

Sa nu renunti!(eu mai adaugam "la ciocolata in mintea mea dupa ce cineva spunea asta..."sa nu renunti la ciocolata!")

| NoCharachter a răspuns:

Diana, nu asculta de sfaturile nimanui.

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Taci si indura.E logoul meu.

| Stefania96dfg a răspuns:

1.Daca lui nu-i pasa tie de ce sa iti pese
2. Poate crezi ca te-a invins, dar ai castigat de 10 ori mai mult prin faptul ca el\a crede ca esti invins\a
2.Nu-l lasa pe el sa-ti franga inima! Paraseste"corabia" ( adica el) si las-o sa se tranteasca de un aizberg

| Patry a răspuns:

Nu te plictisi. laughing

| lawynutza a răspuns:

Continua si nu inceta sa crezi astfel vei dobandi ceea ce tiai propus