| Areddo a întrebat:

Care este cel mai usor curs de calificare? Ceva accesibil si mai easy ca dificultate,fiindca in ultimul timp nu prea mai dau randament intelectual din cauza anumitor probleme de sanatate pe care nu le doresc la nimeni.

Ce curs este mai usor,mai accesibil, mai abordabil? Va rog sa raspundeti serios si nu in batjocura, daca nu, nu mai raspundeti.Dau funda

1 răspuns:
| Ionut_Ciocan_1992 a răspuns:

Incearca un curs de frizerie..stilistultau.ro(Adrian Niculescu). Dureaza o luna apoi te poti angaja, poti lucra o zi da una nu, depinde de programul fiecarui salon. poti tunde si acasa prieteni, vecini. Sper ca te-am ajutat.