| Ionut01x a întrebat:

Care este opinia vostra despre introducerea uniformelor in scoli?

12 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Eu m-am saturat in generala de uniforma.Atata timp cat te imbraci decent si corespunzator la scoala, nu ar fi atat de necesar o uniforma.E chiar plicticos sa mergi la scoala mereu cu aceleasi tipuri de haine.Desi pare frumos sa intri in clasa si sa vezi elevi in uniforma.

| Shammal a răspuns:

Buna daca ar fi aleasa creata de elevi asa cum vor ei sa fie

| RegalusDekaron a răspuns:

Sunt si eu clasa a IX-a si sincer nu imi place, dar are ceva corect la baza.Gandeste'te la diferentele sociale(sa le zicem.de venit).Cum este pentru unul de sus si cum e pentru unul de joshappy.

| KikiRiki98 a răspuns:

Vai nu imi convine deloccrying nu mai pot purta hainele mele frumoase la scoala I don't want to see in fine e si ceva bun in chestia asta dar cel mai mult e raucrying nu vreau
In fine aceasta este opinia meahappy

| OnnyMady a răspuns:

Pe de o parte bine inseamna decenta responsabilitate si toate doar suntem la scola dar pe de alta parte e cam incomoda cred ca eu sunt pe la mijloc laughing

| smile20000 a răspuns:

Eu cred ca este foarte buna deoarece tatal unui prieten are doi copii:unul care poarta uniforma si unul care nu poarta uniforma si mi-o spus ca cel care nu poarta unuforma petrece 50% din timpul liber gandindu-se la ce sa se imbrace a2a zi.

| RazZor_9900 a răspuns:

Uniforma este o mare porcarie.Cu ce ne ajuta? Ori cum nu prea se respecta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consider ca este o necesitate, am explicat aici de ce:
http://www.realitati.ro/09/08/2011/sexy-elevele-scolare-din-romania/

| jogabonito a răspuns:

Bunaaa

| raducmustiuc a răspuns:

O prostie, mai bine s-ar face un cod vestimentar, sa nu te imbraci cu (scuze) culori stridente sau vreo chestie dinasta decat uniforme.

| 1Rebbe a răspuns:

Este mai bine asa deoarece nu mai stai sa te gandesti cu ce te imbraci maine, sa fi vrut sa ai si tu haine ca ale lui X-ulescu si sa nu ai o situatie financiara la fel ca a lui. chatterbox

| darmar a răspuns:

Proasta! De ce frate? uniforma? Da sunt de acord sa nu vina alea cu nu stiu de care cizme fuste si alte alea. dar in adidasi un tricou si pantaloni da. happy