| BlackOutCRYS a întrebat:

Care este programul la testariile intialie 2011 pentru clasa a VII-a? Maine stiu ca dau la romana si? Azi am dat la mate, toata scoala nu cred ca a trecut de partea 1 deoarece nu am avut destul timp :\. Voi ce ati facut? Si raspundeti-mi va rog la intrebarea cu programul testariilor daca stie cineva.

1 răspuns:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu există niciun program aplicabil pentru fiecare şcoală, aceste teste iniţiale depind de locul în care studiezi şi de programul profesorilor.