| eu255 a întrebat:

Care este viata la un liceu prost? cum sunt profesorii?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

In mod sigur, viata la un liceu prost este usoara, nu implica prea multe complicatii, ci mai degraba stat degeaba si nici nu ti se cere prea mult. Treci usor prin cei patru ani de liceu. Profesorii vin si pleaca, nu te asculta, te lasa in pace...asa ca esti liber sa te iei cu toti oamenii rau-famati din scoala si sa apuci un drum gresit.
Nu ti-o spun din proprie experienta, ci din ceea ce observ pe strada. Se cunoaste imediat o persoana delasatoare, care invata la un liceu prost.
Si oricum, dupa liceu, acelor oameni le va fi foarte greu (daca nu imposibil) sa intre la o facultate acceptabila si sa urmeze un drum in viata.

| schlau a răspuns:

Nu prea buna

| nonny50 a răspuns:

Prosti laughing

| Raluu a răspuns:

La un liceu prost profesorii sunt indulgenti si se iau note mari. dar treci prin liceu ca rata prin apahappy si nu ramai cu nimichappy bafta

| kire a răspuns:

Profesorii sunt la fel ca liceul niste bosorogi/bosoroage care n-au ce face acasa si nu vor sa iasa la pensie si iti fac capul calendar sau mai tinerei si vin la liceu doar ca sa-si bata joc de elevi expl.:Grivita :@:@::@:@:@:@:@, 12, 11 sa nu ajungi pe acololaughing

| euuuu_3828 a răspuns:

Nu vrei sa ne spui tu mai bine? raised eyebrows waiting

| eu255 explică:

Ba ma refeream la un liceu cu media 7. 50 maxium 6.50.Nu grivita cu 3. Spun pentru ca media mea 5-8 iese 8. 50 dar ma gandesc la examenul de la sfarsit de an.Vina mea ca nu am spus.Deci pana la urma cum e viata la un liceu cu media 6. 50-7. 50?