| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Care imi da si mie un cont pe Goleador plzzzzzz! Dau funtita!

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Daca nu gasesti un raspuns aici, eu zic sa intri pe http://www.conquiztador.ro si sa intrebi acolo, daca unii dintre useri au sau nu cont pe Goleador. Oricum, pe Goleador nu se mai fac conturi, asa ca jucatorii care au ramas, nu cred ca si-ar da vreun cont. Acum, ca sunt asa de putini si intrebarile sunt putine, acestia isi maresc incredibil paj-ul, invatand intrebarile pe de rost, dar, cine stie. Iti doresc succes oricum!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Joaca conquiztador mai bine
ca mie nu imi merge goleadorul... oricum nu era fain!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa eu sa dau funtitsa la cineva... dar nu stiu cum ...invatati-ma sh pe mine plizz big grin:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maricela25
parola
basolan125