| anonim_4396 a întrebat:

Care stie ce trebuie sa fac pentru a ma muta din semestrul 2 la alt liceu?

Răspuns Câştigător
| iDplm a răspuns:

Apai in primul rand pe a 9-a nu poti intre alte profile... poti doar intre semestre de la acelasi profil dar la alt liceu. Pe a 10a te poti muta la alt profil si vei da diferente.

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Tere sa inveti bine si sa mergi la directoare si diriga sa le explici si daca mai exista locuri sau cineva vrea sa se transfere vei putea. Dar sigur vei putea. Noroc~!
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa vorbesti cu dirigintele si directorul si te indruma ei