| Kittlinealiss a întrebat:

Care sunt cele mai bune culegeri pentru Academie?
Nu vreau răspunsuri de genul."toate".

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vrei sa ghicim ce academie te intereseaza? Cred ca in Romania sunt peste 10 academii. Fii mai explicit si poate cineva stie.

| Kittlinealiss explică (pentru Ioandelasal):

Academia de politie

| Ioandelasal a răspuns (pentru Kittlinealiss):

Te sfatuiesc sa citesti Admiterea 2019, la sfarsit se indica temele din fiecare materie si manualele acceptate. N-ai nevoie de culegeri daca inveti bine temele respective.
In orice caz poti cauta pe internet asemenea culegeri, desi nu stiu daca apar anual, in functie de fiecare materie si temele din cadrul acesteia. Daca tot vrei o culegere caut-o pe ultima aparuta.

| darrio2007 a răspuns:

Doar cele pentru Academia care te intereseaza.