| Florentina23 a întrebat:

Care sunt cele mai bune licee din Ploiești și profiluri...eu m-am gândit la mate-info?

Funda

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi "Topul liceelor" de la linkul :
http://www.admitereliceu.ro/....../top-licee

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bun liceu din Ploiești este Colegiul Național "Ion Luca Caragiale".

| PogChamp a răspuns:

Din cate imi amintesc eu de cand mergeam pe la olimpiade la info, cei de la caragiale erau destul de bine pregatiti in domeniu.

| TheBunny a răspuns:

Alege ce profil îți place, dacă nu o ai cu matematica, informatica, fizica, chimia nu te duce la mate-info. Dacă o ai cu ele dar nu îți plac tot nu te duce. Fă ce îți place.