| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat place o fata? funda!

daca nu va convine nu mai comentati!

Răspuns Câştigător
| alejinxique a răspuns:

Se tot baga in seama, incearca sa impresioneze, se lauda de multe ori, face complimente, zambeste aparent fara motiv, se bucura cand te vede. Era intr-un articol foarte dragut scris ca poti afla daca sigur te place punandu-i pistolul la cap. Gluma e gluma.Trebuie tu sa simti daca te place. Analizeaza-i reactiile, miscarile asa mai multe zile. Nu poti sa-ti dai seama doar asa pe moment. Multa bafta! happy Sper ca te-am putut ajuta.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De asta iti poti da seama si singura.

| maddy_3283 a răspuns:

Pai parerea mea este:
1 te saluta d fiecare data cand trece p langa tine
2 te suna si iti trimite sms-uri
3 daca esti l scl face lucruri de genu: iti ia kv d p banca ca tu sa alergi dupa el sau chestii din astea
4 te invita la suc
5 iti face complimente
Acum depinde de caracterul baiatului poate este timid dar oricum iti vei sa seama imediat daca te place. Daca e timid fa tu primul pas si sa nu-ti fie frica trebuie sa pari foarte sigura p tine chiar daca nu esti. sper ca ti-am fost de ajutorkiss

| NoOneLove a răspuns:

Si p mine ma place un baiat.Toate fetele spun ca le'a zis ca ma place si arata si el asta.In primul rand se uita la mine non-stop si cand ma uit la el imi zambeste si schimba rpde privirea, imi ia apararea cand se ia cineva de mine, imi zice ca sunt draguta si cand e in preajma mea se inroseste foarte mult.Insa fiekr baiat difera prin comportamentul sau.De ex unii pot arata ca plac o fata cicalind'o si nelasand'o in pace dar altii sunt mai draguti adica se comporta cum am zis mai sus. Sper ca te'am ajutat.pup pa:*