| Clodiaa707 a întrebat:

Care sunt toate elementele de structura pe care le-as putea scrie la un eseu de bac, la romana? Pot scrie simplu despre incipit fără a face legătura între incipit și final? Perspectivă narativă poate fi mereu un element de structura? Titlul știu ca mai e un element de structura, conflictul. altele îmi mai puteți spune voi? Trăsăturile specifice realismului care sunt? Tipologiile de personaje este o trăsătură bună pentru realism? Perspectiva narativa obiectivă? Sau ce trasaturi bune știți? La simbolism? Ce presupune fiecare trăsătură? Cum o comentez?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai ajuns clasa a XII_a, in prag de BAC si tu vii pe forumuri online sa intrebi de structura unui eseu?
Ce dumnezeu ai invatat toti anii astia la liceu?
De altfel te vad buna de gura sa comentezi raspunsurile adultilor, unde habar nu ai.