| Mercorea_Petrica_1995 a întrebat:

Cat costa sa faci Academia Fortelor Terestre aproximativ...

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu te costă nimic. Academia Forţelor Terestre şi Academia de Poliţie oferă învăţământ gratuit şi include cazarea şi masa.

Pa-pa.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă eşti admis pe locurile de la "buget", atunci NU plăteşti taxă de şcolarizare.

Dacă eşti admis pe locurile cu "taxă", atunci TREBUIE să plăteşti taxă de şcolarizare.
Valoarea acesteia nu este precizată ( public ) pe site şi trebuie să întrebi la Secretariat.

Vezi detalii la linkul :
http://www.armyacademy.ro/admitere.html

Toate cele bune.

| titizoorr a răspuns:

Nu te costa nicuna ban sa faci academia Fortelor Terestre Funda?