| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de important este sa cunosti o limba straina in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| SpikeSpigel a răspuns:

Foarte, daca vrei sa inveti ceva rapid si simplu iti recomand sa incepi cu engleza, si sa continui cu franceza/spaniola/japoneza. Eu in acest moment cunosc 3 limbi straine. Engleza, Spaniola si Japoneza. Nu ai aproape nicio sansa sa te angajezi undeva daca nu stii minim 2 limbi straine.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește oportunitate în profesie!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

92%.

| costis a răspuns:

Este. doar ca nu-i chiar de colea.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pentru tine foarte, pentru restul e f f important

| RaduTN a răspuns:

Foarte important, trebuie neaparat sa inveti limba engleza, o sa-ti trebuiasca foarte mult. Apoi optional, invata Germana. Este inca o limba foarte importanta si de viitor.

| Ercjiaai a răspuns:

Foarte important. Cam la toate meseriile de azi se cere o limba straina.